Benelux Classics 2022: 9 Nederlanders bij laatste 23 Main Event

Benelux Classics 2022: 9 Nederlanders bij laatste 23 Main Event

Auteur: Simon

Datum: 16 mei 2022 14:30

Gerelateerde pagina's: Pokerstudie

De Benelux Classics editie van mei nadert al weer het moment suprème. Gisterenmiddag stond de tweede speeldag op het programma en keerden de 318 overlevers van de zes startdagen terug om te spelen voor de eerste prijs van €63.900 en het World Series of Poker Main Event ticket ter waarde van €10.350. De bubble barstte toen er nog 197 spelers over waren. Hierna waren de overgebleven spelers verzekerd van in ieder geval €478. Aan het einde van dag 2 bleven er 23 spelers over, waarvan negen Nederlanders. De chipleader op dit moment is "FERNANDO" uit Oostenrijk met 12.285.000 punten. Daarnaast werd ook de €550 High Roller gespeeld. Zhong Chen eindigde daar als zevende voor €3.382. Bij het bereiken van de laatste vier spelers was het de Tsjech David Hala die er met de titel vandoor ging na het maken van een deal.

 

Geen diepe run, wel in het geld

Roy Godschalk van Team Pokeren.nl wist op de tweede speeldag nog het geld te halen. Helaas zat er voor hem niet veel meer in dan een mincash. Een paar levels na het barsten van de bubble verloor zijn AK tegen de 108 van zijn tegenstander dankzij een gehitte 8, waardoor hij de helft van zijn stack kwijt raakte. Daarna kreeg hij het er enigzins goed in met 99 tegen de AK van Marthijn Lakerveld, die helaas zijn Koning wist te hitten.

 

9 Nederlanders door

Jordy Engelen eindigde dag twee met 5.525.000 punten en staat hiermee als de hoogst genoteerd op de vijfde plek in de chipcounts. Daarnaast zien we vandaag ook Marco Herman, Tim Schoolmeesters, Michel Dorrestein. Yaïr van Ruiten, Wing Kwok Tang, Enrico Zondag, Kris Los en Robert Douna van Pokerstudie terug vandaag. De volledige chipcounts hebben we hieronder voor jullie neergezet net zoals de stream van het King's Resort. De 23 deelnemers die over zijn schuiven aan om 14:00 uur en de stream zal rond 14:30 beginnen. De finalisten starten in blindlevel 80.000/160.000 en spelen dit level nog uit voor 25 minuten. Daarna zullen de blindlevels 40 minuten duren. We wensen iedereen die door is ontzettend veel succes!

 

 

Chipcounts Finaledag Main Event:

 

Voornaam Achternaam Land Chipcount
FERNANDO    Austria 12285000
Ana Maria Cristina Iordache Romania 9440000
Frédéric Bléhaut Belgium 5825000
Matouš Skořepa Czech Republic 5720000
Jordy Petrus Martinus Engelen Netherlands 5525000
Marco Herman Netherlands 5210000
Tim Antonius Johannes Schoolmeesters Netherlands 5070000
LAPSCHIKKI79    Germany 5025000
Christophe Dario F Jorion Belgium 4495000
Michel Hermanus Cornelis Dorrestein Netherlands 4115000
Yaïr Van Ruiten Netherlands 3915000
Escorpion    Spain 3895000
Tezer Cetindag Germany 3870000
Wing Kwok Tang Netherlands 3855000
Enrico Zondag Netherlands 3840000
Zhigang Mo China 3700000
Kris Los Netherlands 2645000
Robert Douna Netherlands 2490000
Paul Adrian Covaciu Romania 1925000
Dimitri Arabatzis Belgium 1860000
Adriano Fersini Belgium 1605000
Martin Ruzicka Czech Republic 935000
NOODLES    Germany 820000

 

Benelux Classics Main Event

 

Dag Spelers Re-Entries Entries Totaal Door naar Dag 2
1A 65 16 81 10
1B 224 69 293 41
1C 314 121 435 63
1D 352 122 474 70
1E 262 103 365 53
1F 249 69 318 83
         
Totaal     1.966 318

 

€550 High Roller:

 

De High Roller, die op hetzelfde moment plaatsvond als dag 2 van het Main Event, had 139 unieke deelnemers die zorgden voor een totaal van 160 entries. De beste 17 spelers kwamen in het geld en waren in ieder geval verzekerd van €1.139. Voor de uiteindelijke winnaar lag oorspronkelijk €19.122 klaar. Na het barsten van de bubble waren het Roy Habers en Jan Willem Kamps die sneuvelden op de 14e en 13e plek. Verder zagen we Zhong Chen terug aan de finaletafel. Hij moest genoegen nemen met plek zeven en €3.382. Uiteindelijk was het de Tsjech David Hala die er met het gros van de prijzenpot vandoor ging. Bij het bereiken van de laatste vier spelers had hij de meeste chips en werd er een deal gemaakt.

 

Plaats Voornaam Achternaam Land Prijs Deal
1 David Hala Czech Republic € 19.122 € 13.078
2 Kurt Radinger Austria € 12.920 € 12.501
3 NOSOW    Lithuania € 8.398 € 11.856
4 Jay Adine    Belgium € 6.954 € 9.959
5 SENF KING    Germany € 5.609  
6 David Gilbert Schmitt France € 4.423  
7 Zhong Chen Netherlands € 3.382  
8 Alexandre Jos Junghen France € 2.546  
9 Dimitri Bogdanov Denmark € 1.900  
10     Ukraine € 1.558  
11 Jeoffrey Patrick A Duytschaever Belgium € 1.558  
12 Youssef Hammas Belgium € 1.368  
13 Jan Willem Kamps Netherlands € 1.368  
14 Roy Habers Netherlands € 1.254  
15 Yves Paul Ober France € 1.254  
16 Bartosz Jan Pajak Poland € 1.193  
17 Freddy Claverie France € 1.193  

 

Online Pokeren op Bet365

Bet365 is één van de aanbieders waar je legaal om geld kunt pokeren. Voor meer informatie kun je terecht in de Review die wij over het aanbod en de software van Bet365 hebben geschreven. Het portaal is daarnaast ook voorzien van een sportsbook voor Sportweddenschappen en een Online Casino.

 




Pokeren.nl Poker Series

 

Doe mee en win een plek in Team Pokeren.nl