Dekel Yehuda wint Dutch Classics Main Event

Dekel Yehuda wint Dutch Classics Main Event

Auteur: Simon

Datum: 29 jan. 2019 10:27

Israëliër Dekel Yehuda is de winnaar van het Dutch Classics Main Event. Na drie speeldagen bleef hij van de 1720 deelnemers (met 587 re-entries) als laatste over. Yehuda ontving €62.587 voor zijn overwinning en kreeg naast het geld ook een gratis ticket voor het World Series of Poker Europe Main Event ter waarde van €10.300. De runner-up was eveneens een man uit Israël. Yaron Ben Avi kreeg voor zijn tweede plek €35.776 en ook een gratis WSOPE ticket. De beste Nederlander was Paul Huiberts. Hij moest genoegen nemen met de vierde plaats, goed voor €18.432.

 

Gisteren werd de laatste dag gespeeld van het €195 Main Event van de Dutch Classics Rozvadov. Het toernooi had in totaal 2307 inschrijvingen en de laatste 16 spelers speelden gisteren door tot er een winnaar was. Bij deze 16 spelers waren nog twee Nederlanders: Jay Oosterbaan en Paul Huiberts. Bij het beginnen van de derde speeldag gingen de heren zitten in blindlevel 125.000/250.000 met een Big Blind ante van 250.000. 

 

 

Naam Land  Chipcount
Roman Wieczorek Germany 13975000
Mario Perez Penalver Spain 12325000
Josepm Raymond Castronovo Belgium 12225000
Kevin Liebschner Germany 11050000
Roman Shimunov Israel 10625000
Paul Petrus Huiberts Netherlands 10275000
Jasper Alfredo Desmet Belgium 7525000
Rostislav Bilek Czech Republic 6750000
Michael Altena Belgium 6175000
Tom Gilbert M De Munck Belgium 5975000
Dekel Yehuda Israel 4650000
Bernhard Ebersberg Germany 3950000
Marek Soukup Czech Republic 2825000
Yaron Ben Avi Israel 2675000
Jay Calvin Oosterbaan Netherlands 2650000
Benjamin Marc Michelier France 2000000

 

Jay Oosterbaan werd al snel uitgeschakeld. Nota bene Paul Huiberts gaf zijn landgenoot het laatste zetje en zo bleef hij als laatste Nederlander over. De 8s8c van Huiberts kwam niet in gevaar tegen de kcjc van Oosterbaan, waardoor Jay het toernooi moest verlaten op de 15e plek.

 

Finaletafel Dutch Classics

 

Eenmaal bij de finaletafel waren het de Belgen Castronovo en Desmet die het onderspit delfden. Castronovo schoof vanuit de small blind zijn laatste blinds met 6d4s en de Israëliër Roman Shimunov snapcallde met qd2h die ook bleef staan. Jasper Desmet 3-bet shovede vanuit de Big Blind as4h voor 22 blinds tegen een open van de Spanjaard Penalver. Helaas voor onze zuiderbuur werd Penalver wakker met ruitenakd en dat bleek na de flop, turn en river ook de beste hand.

 

Paul Huiberts was inmiddels short-stacked geworden en moest een keer een beslissing maken voor al zijn fiches. Hij schoof uiteindelijk voor 12 blinds vanaf de button qsjs. Ben Avi werd echter wakker met khqc en callde. Het board wist de hand van Huiberts niet te verbeteren en onze landgenoot verliet het toernooi met een zeer tevreden gevoel op de vierde plek. Hij ontving €18.432 voor zijn prestatie.

 

De Spanjaard Penalver had een enorme chiplead opgebouwd tegenover de twee Israëlische mannen, maar daar kwam 3-handed verandering in. Uiteindelijk verliet hij het toernooi op de derde plek. Dekel Yehuda en Ben Avi streden heads-up voor de eerste plek van €62.587. Uiteindelijk trok Yehuda aan het langste eind toen zijn as4d wist te winnen van de acqd van zijn landgenoot.

 

Uitslag Dutch Classics Main Event

 

Plaats Naam Land Prijs
1 Dekel Yehuda € 62.587
2 Yaron Ben Avi € 35.776
3 Mario Perez Penalver € 25.217
4 Paul Huiberts € 18.432
5 Kevin Liebschner € 14.550
6 Roman Shimunov € 11.244
7 Jasper Desmet € 8.603
8 Joseph Castronovo € 6.081
9 Roman Wieczorek € 4.659
10 Michael Altena € 3.893
11 Rostilav Bilek € 3.893
12 Tom De Munck € 3.472
13 Bernhard Ebersberg € 3.472
14 Marek Soukup € 3.110
15 Jay Oosterbaan € 3.110
16 Benjamin Michelier € 2.747

 

Lees ook

Voorbeschouwing Dutch Classics Rozvadov 2019

Dutch Classics: Adrianus van Baast wint Dutch Classics Warm-Up

Enorme Opkomst bij Dutch Classics Main Event 1A

Update van Dag 3 Dutch Classics

Samenvatting Dag 3 Dutch Classics

Nog 16 spelers in het Main Event






Gerelateerde video's

Dutch Classics ZONDAG | Dutch Classics 2019

28 jan. 2019

Finaledag €195 Dutch Classics Main Event King's Casino

29 jan. 2019

Dutch Classics FINALEDAG | Dutch Classics 2019

29 jan. 2019

Pokeren.nl Poker Series

 

Doe mee en win een plek in Team Pokeren.nl