Benelux Classics Main Event: Zes Nederlanders bij laatste 24 Spelers

Benelux Classics Main Event: Zes Nederlanders bij laatste 24 Spelers

Auteur: Simon

Datum: 20 jul. 2020 11:00

Het Benelux Classics Main Event komt steeds dichterbij de ontknoping. Na het afronden van speeldag 1E stonden er maar liefst 2.800 entries op de klok, waardoor er een gigantische prijzenpot van €399.000 ontstond. Uiteindelijk waren er 400 spelers die zich wisten te plaatsen voor dag 2. De beste 287 spelers waren verzekerd van de mincash van €350 en voor de uiteindelijke winnaar ligt er een eerste prijs van €65.000 en een WSOP Europe Main Event ticket ter waarde van €10.350 klaar. Er zijn op dit moment nog 24 spelers over, waaronder landgenoten Diego Bruijn, Johnnie Jan Eksteen, Bo Hoebe, Wendy Obbink, Jeroen Leuver en  "Mr. Pain". Vanmiddag om 14:00 begint de finaledag en de stream kun je direct hieronder terugkijken.

 

In het King's Resort in Rozvadov begon gisterenochtend om 10:00 uur startdag 1E van het Main Event. Het was voor Roy Godschalk en Ethel van der Schinkel van Team Pokeren.nl de laatste kans om zich te plaatsen voor de tweede speeldag die later in de middag begon. Na 14 levels van 15 minuten zaten beide spelers er nog in, waardoor ze om 15:00 opnieuw moesten verzamelen voor het spelen van dag 2. Het totaal aantal entries van alle startdagen bij elkaar kwam uit op 2.800. Van deze 2.800 spelers waren om en nabij nog 400 spelers over. Er moest echter nog doorgekaart worden tot de laatste 287 spelers en daarna was iedereen verzekerd van de mincash van €350.

 

Lees ook:

Bart Niemeijer en Saber Henriks maken deal bij Benelux Classics Opener

Main Event Dag 1A: Christiaan Schneider met grootste stack naar dag 2

Benelux Classics Blog Dag 1 en 2 

Main Event Dag 1B: 22 Nederlanders door naar dag 2

Main Event Dag 1C en D: 51 Nederlanders door naar dag 2

 

Statistieken Main Event

 

Benelux Classics Main Event Dag 3 Startdagen
Unieke Spelers 24 1043
Entries 24 2062
Re-Entries 0 738
Totaal 24 2800
Over 24  

 

Helaas voor Ethel kwam ze niet verder dan de 390e plek. De winnares van de Pokeren.nl Poker Series #5 schoof haar laatste paar blinds naar het midden met A6, maar werd snel gecalled door de speler in de Big Blind, die met QQ speelde. Het board bracht verder geen verbetering waardoor zij helaas met lege handen naar huis moest gaan. Na iets meer dan een uur spelen barstte de bubble, waardoor Roy verzekerd was van de hiervoor genoemde mincash.

 

Na een paar payjumps te hebben gepakt mocht de speler van Team Pokeren.nl ook plaatsnemen aan de televisietafel. Een paar orbits later kreeg de pokeraar uit Arnhem ahjc gedeeld en besloot met nog twintig blinds over deze hand te verdedigen in de Big Blind tegen een Under the Gun +1 open van de Duitser Jens Schoenrock. Het board bracht jh6d8s, en na een continuation bet van de Duitser besloot Roy all-in te gaan. Helaas voor hem speelde de Duitser met qsqc dus moest hij een Aas of Boer hitten om in het toernooi te blijven. Deze kwamen helaas niet meer, waardoor Roy genoegen moest nemen met de 107e plek en €575. De hand kunnen jullie terugvinden in de clip hieronder rond tijdstip 1:15:00. 

 

Live reporting van Dag 2. De laatst gespeelde hand van Roy Godschalk kun je bekijken op 1:15:00

 

 

Aan het einde van de dag waren nog 24 spelers over, waarvan zes landgenoten: Diego Bruijn, Johnnie Jan Eksteen, Bo Hoebe, Wendy Obbink, Jeroen Leuver en  "Mr. Pain". De chipleader van de dag is de Croaat Danijel Roglic met 11.526.000 punten. Spelers beginnen vanmiddag op blindlevel 100.000/200.000 met een Big Blind Ante van 200.000. De chipcounts hebben we hieronder voor jullie neergezet.

 

Chipcount Finaledag:

 

Plaats Voornaam Achternaam Land Chipcount
1 Danijel Roglic Croatia 11625000
2 Vaclav Lattner Czech Republic 11450000
3 Leonid Poles Germany 11150000
4 Sandro Marco Burkhard Switzerland 11100000
5 Markus Paul Heuring Germany 9650000
6 Uwe Paul Markgraf Germany 8850000
7 Mr. Pain   Netherlands 8675000
8 Jens Schoenrock Germany 7100000
9 Jeroen Leuver Netherlands 7100000
10 Claudio Afonso Algarvio Portugal 6325000
11 Serge Joseph M Lénaerts Belgium 5500000
12 Thomas Feldmann Switzerland 4375000
13 Johnnie Jan Eksteen Netherlands 4125000
14 Jay Bo Jordan Hoebe Netherlands 3850000
15 Melanie Weis Germany 3725000
16 Wendy Christina Wilhel Obbink Netherlands 3325000
17 Ralf Nattke Germany 3100000
18 Ali Nafaoui Belgium 3050000
19 Timmy Lovsin Belgium 3000000
20 Diego Abraham Teunis Bruijn Netherlands 2875000
21 Marcus Skowronek Germany 2825000
22 Ionut Olarita Romania 2300000
23 Samir Johan Sayeh Belgium 2000000
24 Michael Jonas Welti Switzerland 1475000

 

Payouts Main Event:

 

Plaats Prijs
1 €65.000
2 €35.600
3 €24.800
4 €18.000
5 €14.475
6 €11.580

 

Verbeter je poker skills via Run it Once

Beter worden via Run It Once is helemaal niet duur. Voor $49,99 heb je namelijk al een volledig lespakket, waardoor je binnen no-time een betere speler zult worden. Je moet er natuurlijk wel wat tijd in steken maar via de "From the Ground Up" course leer je in korte tijd de perfecte basis van het spel. "Basis" klinkt misschien heel makkelijker maar we hebben het hier wel echt over poker strategie en dus niet over de simpele regels. Je kunt ervoor kiezen om eerst een gratis account aan te maken en die later te upgraden met bijvoorbeeld een cursus. Voor meer informatie kun je terecht op onze Run It Once pagina, maar je kunt hieronder ook op de banner klikken om direct naar hun website te gaan.

 

TrainWithTheBest728x90






Pokeren.nl Poker Series

 

Doe mee en win een plek in Team Pokeren.nl